Blog

Villa Temizlik Ve Bakımları

Villa temizliği nasıl yapılır

Müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği prensiplerimiz arasındaolmazsa olmazlardandır. Bunların başında da tabi ki sağlık ve hijyen gelmektedir. Kiralık villalarımızın temizliği ve bu temizliği yaparken kullanılan ürünler, koronavirüs tedbirlerine uygun olup hiç bir şekilde insan sağlığını riske atmamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz kullanmış olduğu tüm villalar sağlık ve temizlik sertifikasına sahip olduğundan ötürü temizlik açısından hiçbir şekilde sorun olmamaktadır. Bundan dolayı, bizi tercih eden müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetler arasında villalarımızın temizliğine de oldukça özen göstermekteyiz. Villalarımızı size teslim etmeden önce anlaşmalı olduğumuz profesyonel temizlik şirketi ile en ince detaylara kadar temizlik ve bakımlarının kontrollerini yapmaktayız.

Villa bakımı nasıl yapılır?

Her müşterimizin ardından villalarımızın periyodik olarak bakımları yapılmaktadır. Villaların içi, dışı, bahçe ve havuz alanları detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan bu temizlik müşterilerimizin sağlığına hiçbir şekilde olumsuz etkilememektedir. Tamamen güvenli ve sağlıklı olan bu temizlik ürünleri Kiralık villalarımızın ücreti içerisine dâhil olup ekstra olarak hiçbir şekilde fiyat yansıması oluşturmamaktadır. Villaların iç kısmında bakım yapılırken daha önceki müşterilerden hiçbir şekilde bir iz bırakmadan yapılır. Mutfak banyo tuvalet salon ve yatak odası uzman kadromuz tarafından temizliğe alınır. Detaylı ve titiz bir şekilde temizlenir ve tek kullanımlık olan bütün ürünler imha edilir. Önceki müşterilerin kullanmış olduğu havlu terlik banyo ve tuvalet kısmında kullanılan araç gereçler mutfak kısmındaki yeme-içme malzemeleri de aynı temiz ve titizlikle dezenfekte edilir. Kiralamış olduğunuz villaların bahçe ve çevre düzenlemeleri kısmında ise siz değerli müşterilerimize villaları teslim etmeden önce Periyodik bakımları yapılır. Çim biçme, havuz temizliği, şezlong ve fayansların ilaçlanması da mutlaka yapılanlar arasındadır. Havuzun içindeki su boşaltılır içerisi sağlığa zararlı olmayan ilaçlarla yıkanır ve yerine temiz su doldurulur. Şezlonglar ve havuzun kenar kısımları yine havuzda kullanılan ilaçlarla dezenfekte edilerek temiz bir şekilde müşterilerin kullanımına sunulur. 

Koronavirüs tedbirleri kapsamında pandemi sürecinde tatil yapmak isteyen bireylerin konaklayacağı bölgelerin sağlık ve hijyene dikkat etmesi gerekmektedir. Villalarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve kimyasal madde bakımından hiçbir şekilde insan sağlığına zarar vermeyecek dezenfektan malzemeleri ile temizlenmektedir. Uzman kadromuz tarafından villalarımız da konaklayan tüm müşterilerimizin giriş ve çıkışlarında bu temizlik kuralları kesinlikle ihmal etmemekteyiz. Sağlığınız için oldukça önemli olan bu tedbirler gidilecek otel ya da villalar da ihmal edilmesi durumunda insan sağlığı açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bu tarz durumların yaşanmaması için bakımlarının ve temizlik derin periyodik bir şekilde yapılan tatil bölgelerine gidilmesi oldukça önemlidir. Villaci.com olarak korona virüs tedbirlerle oldukça önem verip siz değerli müşterilerimizin sağlığını birinci planda tutmaktayız. Kiralamış olduğunuz villalarda huzurlu, güvenli ve sağlıklı bir şekilde tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.