Hello

Blog

image
by villaci.com Jan. 15, 2021, 8:52 p.m.

Tatilde Neden Villa Kiralanmalı?

Tatil deyince herkesin aklına ilk gelen tanımı farklıdır. Kimisi kalabalık, eğlenceli ve hareketli tatilleri severken, bir başkası tatili ‘’kafa dinlemek’’ olarak tanımlar.

Koskoca bir yılın yorgunluğunu atmak ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmek için tatil planı yapmaya başladıysanız, yılda bir kere gelen yıllık izninizi güzel bir tatille değerlendirmek istiyorsanız, bu yazımızı okumadan sakın karar vermeyin.

image
by villaci.com Feb. 11, 2021, 10:17 a.m.

Tatilde Yeni Trend: Villada Tatil

Tatilde kalacak yer konusu ve şekli, daha yaz gelmeden tatil planları yapmaya başlayanlar için uzun uzun düşünülen bir konu. Otel mi? Villa mı? Diye düşünürken, özellikle de pandemi sürecinden dolayı, her şeyi etkileyen Covid-19 misafirlerin tatil tercihlerini de değiştirerek villa kiralamaya yöneltti. Otel tatilinde sosyal mesafeye yeterince dikkat edilemediğinden, insanlar hem tatil yapıp aynı zamanda da kendilerini kolaylıkla izole edebilecekleri villa tatillerini planlamaya başladılar.

image
by villaci.com Feb. 15, 2021, 7:40 a.m.

Işıklar Ülkesi Likya'nın İzinde Tarihi Bir Yol:Likya Yolu

            Işıklar ülkesinin(Lyk-Likya) sırlarını, Akdeniz’in masmavi güzelliğini, Tahtalı Dağı’nın doruklarını, dağlardaki zengin bitki florasında yaşam sürdüren yörüklerini, keçiboynuzunun hafif geniz yakan farklı tadını , yalnızlığı, tabiatı, sakinlik duygularının hepsini algılamak için zamanın ve mekanın içindeki Likya Yolu macerasının yaşanması gerekiyor.

image
by villaci.com Feb. 25, 2021, 6:34 p.m.

Pandemi Sonrası Yeni Trend, Villa Kiralama

2020 yılı mart ayına kadar belli bir rutin ve düzende giden hayatlarımız virüs salgını ile birlikte tamamen bir değişim geçirerek hayatımıza yeni normal adıyla zoraki olarak farklı, küresel bir düzen getirilmesine sebebiyet verdi. Bu şartlarda yaşantımızı iyileştirebilecek ve eski rutinimizi yakalamak adına yeni arayışlarımız da başlamış oldu.