Villa Kiralamak
Villa Kiralamak

Tatil, yapmaya karar verdiğinizde konforun güvenliğin ve sağlık açısından aklınızda hiçbir şüphe kalmaması için villa alanlarını tercih edebilirsiniz. Tatil yapmaya karar veren bir birey, otellerde kiralık villalar da ya da müstakil evleri tercih ederek bu aktivitelerin gerçekleştirmiş olurlar. Ancak özellikle günümüz şartlarından ötürü, pandemi ve koronavirüs salgınından dolayı toplu ve kapalı alanlarda kalite standartlarının insan sağlığına olumsuz yönde etkileri olmaktadır. Tatil yapmak için otel bölgelerini tercih eden bireylerin orada diğer müşterilerle ortak olarak kullandı bazı alanlar bulunmaktadır. Örnek olarak otelin yeme içme kısmı, havuzu, sinema alanları, otelin asansör merdiven ve diğer toplu ulaşım yerleri verilebilir. Bunların haricinde denize kıyısı olan oteller de yine insanların yoğun olarak kullandığı alanlar arasında olduğu için buralar da tatil yapanlar için bu kalabalıktan kaçmak neredeyse imkânsızdır. Her ne kadar maske mesafe temizlik ve hijyen kuralları otel çalışanları ve oraya giden müşteriler tarafından uygulansa da, koranavirüsün çok kolay bir şekilde yayıldı bilindiğinden dolayı bu tarz toplu tatil beldelerinde gerçekleştiren aktivitelerim sağlık açısından pek de olumlu olmadığı açık bir şekilde bellidir. Fakat kiralık villalara ailesiyle ya da arkadaşlarıyla gitmek isteyen kişiler, burada müşterilerin sağlık konfor ve güvenliğinin daha üst düzeyde tutulduğundan ve toplu olarak kullanılan alanların dezenfekte edilerek teslim edildiğinden dolayı hem tatil keyfini lüks olması aynı zamanda da konforun üst seviyede tutulması onları memnun edecektir. 

Villa Kiralarken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Tatil yapmak için villa kiralamak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Müşterinin memnuniyeti ve onların konforu her işletmenin temel prensiplerinden birisidir. Fakat villa kiralanırken müşterilerin gözünden kaçan ya da işletmelerin eksik bilgi vermesinden ötürü birtakım mağduriyetler de zaman zaman yaşanmaktadır. Kiralık villalara gitmeden önce internet sayfalarında ya da sosyal medya adreslerinden bu alanları araştırıp incelemek müşteri yorumlarını okumak oldukça önemlidir. Herhangi bir şekilde mağduriyet yaşanmaması için villaların çağrı merkezlerinin aranıp detaylı bilgi istenilmesi villanın iç ve dış özelliklerinin tanıtılması istenebilir. Sosyal medya adreslerinden villaların fotoğraflarına veya videolarına bakıp detaylıca araştırma yapılabilir. Villanın bahçesine havuzunu oda sayısı banyo sayısı yatak ve kullanılan malzeme sayısı da villa kiralarken dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Villa kiraladıktan sonra oraya gidildiğinde söylenilen den ya da araştırılandan farklı sonuçların ortaya çıkması durumunda tatil keyfini yarıda kalmaması ya da sonlanmaması için bu bilgiler oldukça önem arz etmektedir.

Eğer ki kiralanacak villa site içerisinde bulunuyor ise bu bölgelere tercih etmeden önce site içeriğini de kontrol etmekte fayda vardır. Sitenin güvenliğinin, çevre ve bahçe düzenlemesinin, villalar arası mesafelerin ve bu alanların korunaklı olup olmadığı detaylıca araştırılmalıdır. Site içerisine müşteri olmayan kişilerin girip giremediğini, evcil hayvanları olanların bu siteye hayvanlarını getirebildiğini ya da müşterilerin dışarıdan yapmış oldukları alışverişlerin temassız bir şekilde alınıp alınmadığı da araştırılacaklar listesinde olmalıdır. Günümüzde artık neredeyse tüm işlerimizin Online olarak yapılmasından ötürü tatil için villa kiralamak isteyenler de online olarak web siteleri ya da mobil uygulamalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ancak yine diğer konularda da olduğu gibi villa kiralarken online bir şekilde yapılan işlemlerin herhangi bir olumsuz sonucu doğurmaması adına bu web siteleri ya da mobil uygulamaları güvenilir olup olmadığının araştırılması gerekmektedir. Bunların haricinde, eğer mümkünse bu villaları adreslerini incelenip o bölgeden daha detaylı bilgiler alınarak güvenli bir şekilde tatil yapılabilir.

Pandemi Sürecinde Tatil
Pandemi Sürecinde Tatil

Tüm sektörleri oldukça olumsuz etkileyen koronavirüs ve pandemi süreci, turizm sektörünü de ciddi bir şekilde etkilemiştir. Türkiye'nin turizm yerleri olan Ege ve Akdeniz bölgelerinde koronavirüs ve pandemi etkisinden dolayı turist ve ziyaretçi sayısında epeyce bir düşüş yaşanmıştır. Hem ekonomik hem de sosyokültürel bir getiri kaynağı olan turizm sektörü bu pandemi sürecine hazırlıksız yakalanmasından dolayı bir takım problemlerle karşı karşıya gelmiştir. Koronavirüs salgınının beraberinde getirdiği maske mesafe ve temizlik kurallarından ötürü toplu ve kapalı alanlarda kalabalıklaşmaya yasaklar getirilmiştir. Pandemi sürecinin yayılması insanların sağlığının çok ciddi bir şekilde etkilenmesi ve ölüm gibi sonuçlardan dolayı turizm ve bunun gibi diğer sektörlere geçici süreliğine tam kapanma getirilmiştir. İnsanların tatil yapma ve yaşadığı yerden uzaklaşıp seyahat etme isteği de pandemi şartlarından ötürü gerçekleşememiştir. Sağlık bakanlığının denetlemeleri ve onayı olmadan açılmış işletmelere de bu dönemde son verilmiştir. Kısacası insanların sağlığına ve doğaya zarar verilecek her şey engellenmeye çalışılmıştır.

Pandemide Güvenli Tatil Nasıl Yapılır?

Tabi ki maske mesafe ve temizlik kurallarına dikkat edilmesi, toplu ve kapalı alanlardan uzak durulmasından 2021 yılında koronavirüs mücadelesi önceki zamanlara oranla daha hafiflemiş ve kapatılan ya da çalışmasına ara veren işletmeler tekrardan aktif hale gelmiştir. Tüm bu yaşanılanların ardından hala koronavirüsün çok ciddi bir şekilde devam ettiğini sadece yayılma hızının azaldığını da bilmek gerekir. İnsanların bu 1-2 yıllık süreçte tatil yapamamaları ve şehir dışına gidemedikleri için oteller, villalar ve diğer işletmeler güvenlik tedbirlerini maximum seviyeye çıkarmış ve onlara gönül rahatlığıyla tatil yapma fırsatı sağlamıştır. Pandemi sürecinde güvenli bir şekilde tatil yapmak isteyen kişilerin öncelikle konaklamak istedikleri tatil yerleri araştırmaları tavsiye edilir. Bir müşterinin önceden yapacağı bu araştırma onun sağlığı ve güvenliği için oldukça önemlidir. Sağlık bakanlığının onaylamadığı bir şekilde işletilen yerlerde ve koronavirüs tedbirlerinin minimal seviyede olan bölgelerde kesinlikle tatil yapılmaması gerekmektedir. Hijyen kuralları, ilaçlama ve bu gibi dezenfekte edilmiş yerlerde gönül rahatlığı ile tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği için villaci.com olarak pandemi tedbirlerimizi en üst düzeyde tuttuğumuzu bilmenizi isteriz.

Tatil Bölgelerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüm yıl çalışıp, yorulup ardından tatil yapma planları mı kuruyorsunuz? Günün yorgunluğu ve stresinden uzaklaşıp güvenli ve huzurlu bir tatil elbette ki her bireyin en temel arzusu olmalıdır. Ancak bu gibi isteklerde planlar yapılırken unutulan, atlanılan ya da önemsenmeyen birtakım hususlarda dikkat çekmektedir. Tatil yapmaya karar verildiğinde kesinlikle atlanmaması gereken en önemli şeylerden birisi de temizliktir. Tatil bölgelerinde ve özellikle insanların yoğun olduğu oteller, sahiller, plajlar ve restoranların maske mesafe ve temizlik kurallarına ne kadar dikkat edildiği önceden araştırılıp ona göre bir yol haritası çizilmesi sağlık açısından en doğru karar olacaktır. Tatil yapmak için villa ve müstakil evleri tercih eden bireyler, gittikleri yerde oranın dezenfektan ile yıkandığını kullanılan eşyaların ve ortamın ilaçlandığını havuz, küvet, tuvalet ve banyo gibi sıvı ile temas edilen yerlerinde titiz bir şekilde yıkanıp dezenfekte edildiğini araştırması ya da bilgi alması oldukça önemlidir. Bunların haricinde güvenli bir şekilde tatil sürecini tamamlamak isteyen bireylerin dikkat etmesi gereken özelliklerden bir diğeri de tatil bölgesinin sağlık ve güvenlik sertifikasına sahip olup olmadığıdır. Tatil yapmak ve konaklamak isteyen bireylerin gidecekleri yerleri önceden araştır bu sertifikaya sahip değilse kesinlikle başka bir bölgeyi tercih etmeleri gerekmektedir.

Villa Temizlik Ve Bakımları
Villa Temizlik Ve Bakımları

Villa temizliği nasıl yapılır

Müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği prensiplerimiz arasındaolmazsa olmazlardandır. Bunların başında da tabi ki sağlık ve hijyen gelmektedir. Kiralık villalarımızın temizliği ve bu temizliği yaparken kullanılan ürünler, koronavirüs tedbirlerine uygun olup hiç bir şekilde insan sağlığını riske atmamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz kullanmış olduğu tüm villalar sağlık ve temizlik sertifikasına sahip olduğundan ötürü temizlik açısından hiçbir şekilde sorun olmamaktadır. Bundan dolayı, bizi tercih eden müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetler arasında villalarımızın temizliğine de oldukça özen göstermekteyiz. Villalarımızı size teslim etmeden önce anlaşmalı olduğumuz profesyonel temizlik şirketi ile en ince detaylara kadar temizlik ve bakımlarının kontrollerini yapmaktayız.

Villa bakımı nasıl yapılır?

Her müşterimizin ardından villalarımızın periyodik olarak bakımları yapılmaktadır. Villaların içi, dışı, bahçe ve havuz alanları detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan bu temizlik müşterilerimizin sağlığına hiçbir şekilde olumsuz etkilememektedir. Tamamen güvenli ve sağlıklı olan bu temizlik ürünleri Kiralık villalarımızın ücreti içerisine dâhil olup ekstra olarak hiçbir şekilde fiyat yansıması oluşturmamaktadır. Villaların iç kısmında bakım yapılırken daha önceki müşterilerden hiçbir şekilde bir iz bırakmadan yapılır. Mutfak banyo tuvalet salon ve yatak odası uzman kadromuz tarafından temizliğe alınır. Detaylı ve titiz bir şekilde temizlenir ve tek kullanımlık olan bütün ürünler imha edilir. Önceki müşterilerin kullanmış olduğu havlu terlik banyo ve tuvalet kısmında kullanılan araç gereçler mutfak kısmındaki yeme-içme malzemeleri de aynı temiz ve titizlikle dezenfekte edilir. Kiralamış olduğunuz villaların bahçe ve çevre düzenlemeleri kısmında ise siz değerli müşterilerimize villaları teslim etmeden önce Periyodik bakımları yapılır. Çim biçme, havuz temizliği, şezlong ve fayansların ilaçlanması da mutlaka yapılanlar arasındadır. Havuzun içindeki su boşaltılır içerisi sağlığa zararlı olmayan ilaçlarla yıkanır ve yerine temiz su doldurulur. Şezlonglar ve havuzun kenar kısımları yine havuzda kullanılan ilaçlarla dezenfekte edilerek temiz bir şekilde müşterilerin kullanımına sunulur. 

Koronavirüs tedbirleri kapsamında pandemi sürecinde tatil yapmak isteyen bireylerin konaklayacağı bölgelerin sağlık ve hijyene dikkat etmesi gerekmektedir. Villalarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve kimyasal madde bakımından hiçbir şekilde insan sağlığına zarar vermeyecek dezenfektan malzemeleri ile temizlenmektedir. Uzman kadromuz tarafından villalarımız da konaklayan tüm müşterilerimizin giriş ve çıkışlarında bu temizlik kuralları kesinlikle ihmal etmemekteyiz. Sağlığınız için oldukça önemli olan bu tedbirler gidilecek otel ya da villalar da ihmal edilmesi durumunda insan sağlığı açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bu tarz durumların yaşanmaması için bakımlarının ve temizlik derin periyodik bir şekilde yapılan tatil bölgelerine gidilmesi oldukça önemlidir. Villaci.com olarak korona virüs tedbirlerle oldukça önem verip siz değerli müşterilerimizin sağlığını birinci planda tutmaktayız. Kiralamış olduğunuz villalarda huzurlu, güvenli ve sağlıklı bir şekilde tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Villa Tatili
Villa Tatili

Tatil

Tatil kelimesi sözlükte; verilen sürenin sonuna gelme, kenara çekilme ve çalışmadan geçirilen süre anlamlarına gelmektedir. Her birey gününün büyük bir vaktini, yaşamının devamı için birtakım gereksinimlere sarf eder. Özellikle yoğun iş hayatında olan kişiler, sabah erken vakitte kalkıp işine gidenler, çalışanlar ve eğitim görenler sürekli aynı durumlar içerisinde olduğu için belirli bir süre sonra bu durumdan bıkkınlık hissi oluşur. İnsanları bu histen kurtaracak zihnini bedenini duygu ve düşüncelerini rahatlatacak olan aktivitelerden birisi de tatildir.  

Her insan hayatının devamı için çalıştığı gibi aynı şekilde çalıştığı işte ve yaptığı şeyler de dinamik, dakik ve özverili olabilmesi için tatil yapmak veya dinlenmek zorundadır. Nasıl ki bir makine bile uzun süre çalışmasının ardından birtakım fonksiyonlarını kaybediyor ve ilk çalıştığı zamana göre belirli performans kayıpları oluyorsa, bu makinenin de dinlenmesi hatta mümkünse performansını arttıracak bazı iyileştirmelerin yapılması gerekmektedir. Sonuç olarak tatil sadece insanlar için değil dünyada olan canlı ve cansız tüm varlıkları mevcut aktivitelerinin iyileştirilmesi için gerekli olan bir kavramdır.

Bütün yıl çalışıp yorulan hayatın stres ve sorumluluklarından arınmak isteyen sadece kendisi ve doğa ile iç içe olmak isteyen bireyler dinlenmek için tatil yaparlar. Uzmanların görüşleri ve yapılan istatistikler sonucu bir insan sürekli aynı ortamları aynı araç gereçleri ve aynı insanları görmesinden ötürü psikolojik olarak bir bunalım ve yorgunluk hissi oluşmaktadır. Farklı yerler görmek farklı insanlarla tanışmak, keşif yapmak bu durumlardan kurtulmayı ve başka bir deyişle taze bir kan oluşmasını sağlar. Uzun süre dinlenmeyen ya da tatile çıkmayan bireylerde ise yine yapılan araştırmalar sonucu gerileme işinde istikrarsızlık tembellik ve erteleme gibi problemlerinde ortaya çıktığı görülmüştür. Kalıcı rahatsızlıklar birtakım hastalıklarda insanlarda sürekli aynı şeyi yapmak ve aynı işlerle uğraşmaktan dolayı meydana gelir.

Villa Tatili Nedir?

Tatil yapmaya ya da dinlenmeye karar veren bir birey yapacağı tatil yerini seçmesinde bir takım etkenler de göz önünde bulundurulmalıdır. Tüm yıl çalışıp epeyce yorulmuş bir birey, neden kaliteli ve konforlu bir tatili hak etmesin? Genelde insanlar tatil için aylar önceden oteller için rezervasyon yaptırıp kendilerine yer ayırtmak isterler. Fakat bu tarzdaki tatil bölgeleri oldukça kalabalık olduğundan otelde konaklayan insan sayısı da aynı orantıda fazladır. İnsan sayısı ve çevredeki etmenlerin fazla olması kalite ve yaşam standartlarını olumsuz yönde etkilemektedir. Tüm yıl çalışıp yorulmuş bir kişi tatil yapmak için otele gittiğinde oradaki yoğunluktan istemsizce etkilenip ve tatilinde birtakım aksaklıklara rastlayabilir. Bu durumun insan psikolojisine eksi bir şekilde etki ettiği kaçınılmazdır. Ancak konforun, güvenliğin, huzurlu ve doğal ortamların daha kaliteli yaşandığı yerlerde tatil yapmak isteyen kişiler villaları, müstakil evleri tercih ederek neredeyse aynı maliyetlere çok daha etkili vakitler geçirebilir. Tatil yapmak denince akla gelen Ege ve Akdeniz bölgelerinde oldukça fazla sayıda kiralık villa ve müstakil evler bulunmaktadır. Ancak kalite ve konforun ikinci plana atıldığı bir Tatilde getirilen zamanın pek işlevli olmadığı ortadadır. Bu bilgilerden yola çıkarak kalabalığın az olduğu sessiz ve sakin ortamlarda yapılan tatillerin diğer tatilleri oranla insanın ruhunu ve zihnini dinlendirdiği ortaya çıkmıştır.

Neden Villaci.com ?

Öncelikle tatil yapmak ve size en uygun konaklama yerini villaci.com’dan tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hayatım stres ve yorgunluğundan uzaklaşıp keyifli vakitler geçirmek istiyorsanız siz değerli müşterilerimiz için elimizden gelenin fazlasını yaptığımızı bilmenizi isteriz. Huzurlu konforlu, temiz ve güvenli konaklama bölgelerimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Aklınızda hiçbir şüphe kalmadan uzman kadromuzun yardımı ve bilgilendirmeleri ile bizlere web sitemiz, çağrı merkezimiz ve WhatsApp iletişim numaramızdan ulaşıp detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Tatilinizin başından sonuna kadar sizinle olmaktan mutluluk duyduğumuzu bilmenizi isteriz. 

Ultra Lüks Korunaklı Kiralık Villalar
Ultra Lüks Korunaklı Kiralık Villalar

       Güzel ve konforlu bir eviniz var. Kendinizi evinizde güvende ve rahat hissediyorsunuz. İşte biz de aynı düşüncelerle yola çıkarak, korunaklı kiralık villalar kiralıyoruz. 

  

Korunaklı kiralık villalar 

Peki ama neden korunaklı kiralık villa tercih etmelisiniz? 

Korunaklı kiralık villalar, tatilinizi rahat yapabilmenizi sağlar.  

• Başka gözlerin sizi rahatsız etmesini engeller.  

• Villanın bahçesinde bulunan duvar ve kapatıcı araçlar, sizin ve ailenizin rahat bir şekilde davranmanıza olanak sağlar.  

• Korunaklı kiralık villalar, kendinizi evinizdeki gibi güvendeyim hissinin oluşmasını sağlar. 

Akdeniz’in En Güzel bölgelerinde Güvenli Tatil Sizleri Bekliyor 

villaci.com güvencesiyle güvenli ve mahremiyetinizi tam olarak sağlayacak bir tatil yapmak istemez misiniz?  

Üstelik korunaklı kiralık villalar, Akdeniz bölgesinin en güzel yerlerinde yer alıyor. 

Kiralık villa anlayışını kökten değiştiriyoruz! 

Doğa ve deniz manzarasına sahip korunaklı kiralık villalar, aynı zamanda etrafındaki güzellikleri de doyasıya ve güvenli bir şekilde yaşayabilmenizi sağlayacak.  

Nasıl mı?  

Villalarımızın bakımını ve güvenliğini düzenli olarak sağlıyoruz. Çevrede bulunan diğer villalarda da aynı durum söz konusu olunca, güvenli ve mahrem bir bölgede tatil yapmış oluyorsunuz.  

Endişelenmeyin! Her şey kontrolümüz altında! 

Deniz Manzaralı Korunaklı Villa 

Peki ya, muhteşem bir deniz manzarasına sahip villada bir hafta boyunca unutulmaz bir tatil yapmak istemez misiniz? 

Kim istemez ki! 

Hayal edin! 

Kiraladığınız villanın önü açık ve muhteşem bir deniz manzarası var. Diğer cephesi ise doğayla iç içe… 

Villanın tüm cepheleri korunaklı duvar ile çevrili. Bahçede bulunan bitkiler de mahremiyetinizi korumaya yardımcı oluyor. Villanızın bahçesinde mis kokulu rengârenk çiçeklerle bezeli.  

Harika bir barbekü köşesi var. Bir yandan etlerinizi pişiriyorsunuz, bir yandan deniz manzarasının keyfini çıkarıyorsunuz. Üstelik en sevdiklerinizle birlikte… 

  

Deniz manzaralı korunaklı kiralık villalar

Kapasite Sorunu Yok! 

İster iki kişilik, isterseniz de 14 kişilik… Her kapasiteye ve bütçeye uygun villalarımız, siz değerli misafirlerimizi bekliyor.  

Dilerseniz 2 kişilik korunaklı villa seçimi yapın, dilerseniz de daha fazla kişiyle tatil yapabilme imkanı sunuyoruz. 

Hangi tercihi yaparsanız yapın, konforlu ve güvenli bir tatil gerçekleştirmiş olacaksınız. 

  

Çok kişilik korunaklı kiralık villalar 

Kiraladığımız villalarda asla kapasite sorunu yaşamayacaksınız. 

Müstakil Muhafazakar Villa 

Mahrem ve korunaklı muhafazakar villalar neden tercih ediliyor? Gelin birlikte nedenlerine bakalım: 

• Muhafazakar insanlar inançları gereği, bazı kurallara uyarlar.  

• Onlar için mahremiyet önemlidir.  

• Hayat alışkanlıklarını her yerde sürdürmek isterler. 

• Özgürlük ve mülkiyet kavramını ilişkilendirirler.  

Yani muhafazakar düşünce yapısında kişinin mülkiyeti, aynı zamanda özel hayatıdır.  

Bu yüzden muhafazakar düşünce yapısına sahip müşterilerimizi çok iyi anlıyoruz.

Onların yaşamlarındaki alışkanlıkları, tatilde de sürdürebilmeleri için düşündük ve en ince ayrıntıyı bile atlamadık.  

  

Müstakil muhafazakar villa 

Birçok Seçenek Ellerinizin Altında! 

Korunaklı kiralık villalar başta olmak üzere, villaci.com sitesinde beğeninize uygun her türlü kiralık villa seçeneklerini bulabileceksiniz. 

Deniz ve doğa manzaralı, ultra lüks, Türk hamamı ve jakuzi seçeneği olan kiralık villalarda hiç yaşamadığınız tatil deneyimini uzun yıllardan bu yana sizlere yaşatıyoruz.  

Tatil anlayışınızı bu sene değiştirmeye ne dersiniz?  

Her sene aynı yerde tatil yapmaktan sıkılmadınız mı? 

Kalabalık yerlerde tatil yapmak istemiyor musunuz? 

Evinizin konforunda 5 yıldızlı otel tadında tatil yapmak istemez misiniz? 

O zaman sizleri mutlaka villaci.com sitesine bekliyoruz.  

Hayallerinizin Ötesinde Lüks Kiralık Villalar
Hayallerinizin Ötesinde Lüks Kiralık Villalar

Lüks anlayışınız nedir? Lüks kiralık villalar seçimi yapmış olsanız, nelerin olmasını istersiniz?

İnanılmaz güzellikte şık ve konforlu mobilyalar. Ya da ısıtmalı havuz. Jakuzi, Türk Hamamı ve sauna…

Sanki kendinizi SPA merkezinde hissediyormuşsunuz gibi…

Çeşitli çiçeklerin olduğu yemyeşil bir bahçe. İç ve dış dekorasyonu ile sizi alıp uzaklara götürecek bir villa…

İşte biz size saydıklarımızdan daha fazla özelliğe ve güzelliğe sahip lüks kiralık villalar sunuyoruz.

 

Lüks kiralık villalar

Harikulade Lüks Kiralık Villalarımız

Sizlere özel hazırladığımız lüks kiralık villalar öncelikle güvenliğinizi sağlıyor. Daha sonra huzur bulacağınız bir ortam yaratıyoruz.

Yüksek alanda bulunan villalarda deniz manzarasını doya doya seyredebileceksiniz. 

Siz hiç gece gökyüzündeki yıldızları, içeceğinizi yudumlayarak seyrettiniz mi? Ne muhteşem bir görüntü olduğuna inanamazsınız. 

Lüks villanızda gece gökyüzündeki bütün yıldızlar sanki yanı başınızda… İnanılmaz bir manzara seyretmeye hazır mısınız?

Lüks kiralık villa içi de en az dışı kadar konforlu. Tek ya da çift kişilik yataklarınızda tıpkı bebekler gibi uyuyacaksınız. Sabah kalktığınızda ise deniz ve doğa manzaralı muhteşem bir kahvaltı sizleri bekliyor olacak.

Kiralık villa anlayışınızı kesinlikle değiştiriyoruz.

Bahçesinde ailenizle birlikte nefis yemekler hazırlayabileceğiniz barbekü var. Ayrıca ağaçların gölgesinde ve havuzun hemen kenarında dinlenip soğuk içeceklerinizi yudumlayacağınız mükemmel bir alan…

Türk Hamamında rahatlamaya ne dersiniz? Sıcak ve şifalı sular bütün stresinizi atmanızı sağlayacak. 

Ultra Lüks kiralık villalar ile tatilinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. 

Mutfağında ise ihtiyacınız olan tüm araçlar var. Siz sadece ne yemek istediğinize karar verin ve malzemeleri alın. Gerisini biz zaten hallediyoruz. 

Çok Yönlü Bir Tatil Sizleri Bekliyor!

Lüks kiralık villalar sadece kalacağınız yer olmayacak. 

Aracınızla geldiniz değil mi? 

O zaman size harika haberlerimiz var!

Akdeniz bölgesinde farklı lokasyonlarda bulunan lüks kiralık villalar, aynı zamanda merkeze ve birçok tarihi mekana da yakındır. 

Yani gezip görebileceğiniz çok yer var!

 

Akdeniz gezilecek yerler

Aracınıza ailece biniyorsunuz ve Akdeniz bölgesinin tüm güzelliklerini görebiliyorsunuz. Üstelik kısa bir sürede birçok tarihi ve muhteşem güzellikteki mekanları gezebileceksiniz. 

Akşam yorgun döndüğünüzde ise konforlu ve lüks villanız sizi bekliyor olacak. 

İyi ama daha önce buralar hiç gelmedim, nereleri gezeceğim ki?

Diyorsunuz haklı olarak…

https://www.villaci.com olarak bu konuda da sizi bilgisiz bırakmıyoruz. Blog sayfamızda sizlere yol gösterecek, gezi rehberi yazılarımızı bulabileceksiniz. Böylece lüks villalar tercihinizi yaparken, nereleri gezebileceğinizi ayrıntılı bir şekilde öğrenebileceksiniz. 

Kiralık Havuzlu Villa

Deniz ve havuz… Birçoğumuzun vazgeçilmezlerinden… Her ikisini de kiralık villalarımızda bulabileceksiniz. Üstelik sadece size özel bir şekilde…

Muhteşem sahillere sahip denizde yorgunluğunuzu attıktan sonra, havuz keyfi ile dinlenmenize ve tatilin keyfini çıkarmaya devam edebileceksiniz. 

 

Kiralık havuzlu villa

Lüks kiralık villalar ile gününüz ve geceniz bir başka olacak. 

Ultra Lüks Villa

Lüks kiralık villalar yalnızca size özel olarak hazırlandı. İçinde her şeyi bulabileceksiniz. Geniş ve ferah odalardan, jakuzi ve hamam seçeneklerine kadar. 

Özel olarak düzenlenmiş bahçesinde harika zamanlar geçirebileceksiniz. Ya o özel havuzu?

Isıtmalı ve tertemiz. Havuz kenarında ise rahatça dinlenebileceğiniz şezlonglar…

Ultra lüks villa seçeneğini tercih ettiğinizde, daha fazla konfora sahip olacaksınız. Özel olarak tasarlanmış iç mekanı, güvenliği ve düzenli olarak yapılan temizliği ile unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor olacak. 

Kiralık havuzlu villa ve ultra lüks villa seçeneklerimizden birisini incelemek için web sitemizi mutlaka takip etmelisiniz. 

Rüya gibi unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor!

Unutulmaz Bir Balayı İçin Balayı Villaları
Unutulmaz Bir Balayı İçin Balayı Villaları

Hayatımızda bazı özel günler vardır. Bu günler hayatımızda yalnızca bir defa yaşanır. Balayı da işte bu önemli günlerden bir tanesi. Bu özel gününüzü balayı villaları kiralayarak geçirmek istemez misiniz?

Ve yine bu günü ölümsüz kılmak istemez misiniz?

Zaten balayı demek, çiftlerin baş başa kalacakları özel anlar değil midir? O zaman yapılacak tatilin de huzur dolu olması gerekmez mi?

Sizde aynı düşünüyorsunuz değil mi?

Balayı villaları

Hangi Villada Balayı Yapmak İstersiniz?

O zaman tek yapmanız gereken, web sitemizde yer alan birbirinden güzel kiralık balayı villalarından bir tanesini seçmek. 

Seçmekte zorlanıyor musunuz? 

O zaman hemen size yardımcı olalım. 

Deniz Manzaralı Balayı Villaları

Denizi kim sevmez ki? Yaz tatillerinin vazgeçilmezlerindedir. Özellikle deniz manzaralı bir mekanda sürekli yaşamak isteriz. 

Peki ya balayınızı deniz manzaraları balayı villaları kiralayarak yapmaya ne dersiniz?

Balayı villası denilince aklınıza ne geliyor? 

Ya da daha önce hiç balayı villasında kalmadınız mı? 

O zaman size hemen anlatmaya başlayalım. 

Tüm villalarımız, balayı çiftlerimiz düşünülerek hazırlandı. 

• Muhteşem bir deniz manzarasına sahiptir. 

• Güvenlik ön plandadır. Yalnızca balayı çiftlerine özel olarak hazırlandı. 

• Bir tarafta masmavi deniz, bir tarafta ise yemyeşil doğası vardır. Daha ne isteyebilirsiniz ki?

Kiralık balayı villaları, mutlu çiftlerimizin daha da mutlu olmasını sağlayacak donanımlara sahiptir. 

• Lüks banyosu, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz donanımda mutfağı, düzenli bakımı yapılan bahçesi vardır. 

• Temizliği ve bakımı dert etmeyin. Tüm bu detaylarla biz zaten ilgileniyoruz. Siz yalnızca rahatınıza bakın. 

• Tek katlı mı yoksa çift katlı mı villa tercih edersiniz?

Tüm villalarımızda panaroma havuz, şezlong, salıncak ve diğer konfor araçları sizleri bekliyor. 

Bahçede size özel hazırlanmış yemek masasında romantik akşamlar geçireceksiniz. 

Romantik balayı villaları vazgeçilmeziniz olacak.

Romantik balayı villaları

Muhafazakar Balayı Villaları

Gözlerden uzak ve sizi kimsenin rahatsız etmeyeceği korunaklı villalar kiralıyoruz. Muhafazakar balayı villaları ise tam size göre…

Muhafazakar balayı villaları

Kiralık balayı villalarımızın bahçesi, güvenlik duvarı ile çevrilidir. Doğayla iç içe olduğunuz halde kimse sizi rahatsız etmez. 

Konforlu havuzda keyifli zaman geçirebileceksiniz. 

4 yatak odasına kadar balayı villaları kiralama seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz. 

Mutfaklarımızda, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak araç ve gereci bulabilirsiniz. 

Yatak odasında çiftlere özel olarak hazırlanmış jakuzi ve banyo bulunuyor. Dilerseniz Türk Hamamı ve Saunası olan villa seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. 

Akşamları ise villalarımızın balkonundan muhteşem deniz manzarasını seyredebilirsiniz. Sıcak içeceklerinizi yudumlarken, o anları yaşamak muhteşem olmaz mı?

Doğa Manzaralı Balayı Villaları

Yeşili ve maviyi kim sevmez ki? Ancak birçok insan doğaya hayrandır. Doğada yenilendiğini ve büyük şehirlerden kaynaklı stresini atar.

Şehir konforunu doğaya uyarladık ve sizler için doğa manzaralı balayı villaları seçeneğini hazırladık. 

Doğa manzaralı kiralık villalar

Kiralık balayı villaları içinde yok yok!

Lüks havuzundan tutunda, ferah odalara, doğayla uyumlu bahçesinden tutunda konforunuza hitap eden tüm araçlara kadar…

Tertemiz havuzunda yüzebilecek ve konforlu şezlonglarda dinleneceksiniz. Soğuk içeceklerinizi yudumlarken, harika doğa manzarasının keyfini çıkaracaksınız. 

Daha bitmedi!

Çift kişilik yatak odasında jakuzi ve sauna seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz. Geniş salonlarında klimanın ferahlığıyla dinlenebileceksiniz. 

Dilerseniz tek katlı, dilerseniz de triplex villalardan birisini tercih edebilirsiniz. 

Hangisini tercih ederseniz edin, siz değerli çiftlerimiz için unutulmayacak bir balayı tatili yapabilmeniz bizim önceliğimizdir. 

Rüya Gibi Bir Tatil Yapmak İstemez misiniz? Kiralık Villalar
Rüya Gibi Bir Tatil Yapmak İstemez misiniz? Kiralık Villalar

Nasıl bir tatil tercih edersiniz? Deniz kenarında, Lüx kiralık villalar ya da Doğayla iç içe…

Her sene aynı yerde mi tatil yapıyorsunuz? Sıkılmadınız mı?

Size çok güzel haberlerimiz var. Doğayla iç içe ve deniz konforunu aratmayan bir tatil yapacağınızı söylesek? 

Müthiş değil mi?

O zaman bu yazımızı mutlaka sonuna kadar okumalısınız. 

 

Kiralık villalar

Kiralık Villa İçin Benim Param Yetmez Demeyin!

Herkesin farklı ve unutulmaz bir tatil yapabilmesi adına, her bütçeye uygun lüx villaları yalnızca sizler için hazırladık. 

Tatil yapmak isteyen birçok kişi elindeki imkanlarla güzel ve unutulmaz anlar yaşamak ister. 

İyi de benim param yalnızca belirli bir yerde tatil yapmama olanak sağlıyor. 

Diye düşünüyorsunuz. Ancak tatil için biriktirdiğiniz parayla çok daha fazlasını alabileceksiniz. 

Nasıl mı?

Tabi ki her beğeniye ve bütçeye uygun kiralık villa seçeneği ile…

Tam Size Göre Villa Tipleri

Balayı villaları tam size göre… Mutluluğunuzu unutulmaz bir mekanda unutulmaz kılabilirsiniz. 

 

Balayı villaları

Lüx kiralık villalar, tam da konforundan vazgeçemeyenlere özel olarak hazırlandı. Vazgeçemediğiniz konforu bu villalarda da bulabileceksiniz.

 

Lüks kiralık villalar

Korunaklı villalar, güvenliğinden ödün vermeyenler için… Güvenli ve huzurlu tatil yapmak isteyenler, hemen yerinizi ayırtın…

Muhafazakar düşünce yapısına sahip tatilcilerimizi de unutmadık. Tüm mahremiyetin ve güvenliğin olduğu muhafazakar kiralık villalarda unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor.

 

Muhafazakar kiralık villalar

Deniz manzaralı villalar, deniz manzarasından vazgeçemeyenler için… Bir yanda da doğa manzarası var. Eee, daha ne olsun!

 

Deniz manzaralı villalar

Doğayla iç içe kiralık villalar… Kuş sesleri eşliğinde kahvaltınızı yapıyorsunuz. Kahvaltıdan sonra havuzda serinliyorsunuz ve buz gibi içeceğiniz daha fazla serinlemenizi sağlıyor. Ne güzel değil mi?

 

Doğayla iç içe kiralık villalar

Havuz ısıtmalı kiralık villalar ile kaplıca konforunda tatil yapmak ister misiniz? Sıcak su sevenleri de unutmadık ve sıcak suyun tüm konforunu ayağınıza kadar getirdik. 

Geniş bir aileniz var ve bütçenize uygun tatil yapmak istiyorsunuz. Tatilde ise kafa dinlemek ve huzur bulmak istiyorsunuz. O zaman kalabalık aile grupları için özel olarak kiraladığımız villa seçeneklerini mutlaka görmelisiniz. Geniş, ferah ve lüks odalar…

Muhteşem doğa manzarası ve bahçe konforu…

Geniş aileler! Hadi sizleri bekliyoruz!

 

Geniş aile grupları için kiralık villalar

Çok az bir bütçem var. Ailemle tatil yapmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Çok kolay!

Ekonomik fiyatlı kiralık villalar seçeneğini tercih edebilirsiniz. Rahatınızdan ve lüksünüzden ödün vermeden, ailenizde unutamayacağınız bir tatil yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için mutlaka web sitemizi ziyaret edin. https://www.villaci.com 

 

Ekonomik fiyatlı kiralık villalar

Unutmayın! Villacıda her bütçeye uygun muhteşem villa kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Akdeniz Bütün Güzellikleri İle Sizi Bekliyor!

Kiralık villalar size sonuna kadar özgürlük sağlayacak. Nasıl mı? 

Dilediğiniz zaman kiraladığınız lokasyonu gezebileceksiniz. Akdeniz’in o muhteşem doğası ve tarihini merak ediyorsunuz değil mi?

O zaman bizi takip etmeye devam edin. Web sitemizde Akdeniz’e dair ne varsa bulabileceksiniz.

VİLLACI BURADA SİZ NEREDESİNİZ?

Hemen https://www.villaci.com adresinizi ziyaret edin. İletişim bölümünden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Arayın müşteri temsilcilerimiz kiralık villalar konusunda sizlere yardımcı olsun. 

Bütçenize uygun unutulmayacak bir tatil için harika bir başlangıç yapın. 

Hadi! 

Sizi bekliyoruz…

Neden Villa Kiralamalıyız?
Neden Villa Kiralamalıyız?

Covid-19 ve mutasyonlarının gündemimizi yoğun olarak meşgul ettiği bu günler de kalabalık ortamlara girmek ve tatile gitmek sizin de gözünüzü korkutuyor değil mi?  

Oysa sadece size özel bir Havuzlu Kiralık Villa da yada Lüx Kiralık Villalar da dilediğiniz gibi bir tatil yapabilir, bütün yılın yorgunluğunu güvenli bir şekilde üstünüzden atabilirsiniz.

Villaci.com olarak bizim amacımız, misafirlerimizin evinizdeki rahatını ve huzurunu unutulmaz bir tatile dönüştürmektir.