Anasayfaya dön
Sosyal Medya

Nasıl Kiralarım

Kiralamak istediğiniz villa detayları sayfasında bulunan takvim üzerinden konaklamak istediğiniz müsait tarihleri seçip ardından kişi sayıları doldurulur. Kişi sayıları konaklama fiyatını etkilemez fakat kiralayacağınız villa girişinde problem yaşamamanız için önemlidir. Gösterilen fiyatlar kontrol ettikten sonra Ücretsiz Talep Gönder butonuna tıklanır.

 

Yeni açılan sayfada rezervasyon detaylarınız listelenecektir, gösterilen bilgiler kontrol edildikten sonra kişisel bilgilerinizi doldurarak Rezervasyon İsteğini Tamamla butonuna tıkladğınızda talebiniz rezervasyon departmanımıza iletilecektir.

 

Talebiniz rezervasyon departmanımız tarafından incelenecek seçmiş olduğunuz ev sahibinden onay alarak en kısa sürede size dönüş sağlanacaktır. Giriş günü yaşanabilecek sorunların önüne geçmek için ekiplerimiz ev sahibinden onay almadan kesinlikle ödeme adımına geçmez. Bu süreçte rezervasyonunuzun her aşamasını formda doldurduğunuz iletişim adresinize gelecek bilgi maillerinden takip edebilirsiniz.

 

Ödemenizin tahsil edilmesinin ardından konaklama yapacağınız villaya ait rezervasyon onayınız mail olarak iletilecektir. Rezervasyon işleminin gerçekleşmesi itibariyle rezervasyon yaptığınız villanın takviminde rezervasyonunuzun bloke edildiği görecek ve dilediğiniz zaman ana sayfada yer alan Rezervasyonlarım bölümünden rezervasyon detaylarınızı görebileceksiniz.

Whatsapp
Bize Ulaşın
×Müşteri Temsilcileri
Favorilerim