+90 252 424 06 96WhatsApp
Anasayfaya dön
Sosyal Medya

Sıkça Sorulan Sorular

Size yardımcı olabilecek soru ve cevapları listeledik.

Bu bilgiler yardımcı olmadıysa info@villaci.com e-posta adresimizden bize ulaşabilirsin.

Web sitemizden beğendiğiniz size uygun evi kiralamak için hemen geniş portföyümüzden size en uygun evi seçin. Beğendiğiniz eve ait sayfamızdan tatil yapmak istediğiniz tarih aralığınızı seçip konaklama yapacak kişi bilgilerini de girerek rezervasyon isteği göndermeniz gerekmektedir. Kişi sayısının doğru girilmesi size en uygun evi önerebilmemiz için ve kiralayacağınız eve girişte sorun yaşamamanız için çok önemlidir. Rezervasyon kaydının tarafımıza ulaşmasının ardından hemen müşteri temsilcilerimiz rezervasyon onayı için sizinle iletişime geçecektir.

Web sayfamızda aksi belirtilmedikçe kiralama süresi içinde elektrik, su, wifi, kablolu tv kullanımı kiralama ücretine dahildir. Kiralama sırasında websayfamızda belirtilen ücret dışında herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.

Minimum kiralama evin durumuna ve kiralama yaptığınız zamana göre değişmektedir. Genelde yoğunluğun az olduğu aylarda 3-4 gün, Temmuz-Ağustos gibi yoğun aylarda ise minimum kiralama 7 gündür. Minimum kiralama süreleri ev sahipleri tarafından belirlenmektedir.

Hasarsızlık depozitosu kiraladığınız evlerin içerisinde bulunan eşyalarda meydana gelmesi muhtemel hasarlar için ev sahipleri tarafından belirlenir ve girişte ev sahibi tarafından tahsil edilir. Tatilinizin bitiminde herhangi bir hasar meydana gelmemesi durumunda çıkış gününü tarafınıza hemen iade edilir.

Evlere giriş ve çıkış saatleri değişiklik gösterebilmektedir. Bu bilgi, eve ait sayfalarının içerisinde belirtilmektedir. Evlerimize ait çıkış saati ve diğer misafirin giriş saati aralığında evlerimiz temizlenmektedir. Eğer giriş yapacağınız gün, kiralamış olduğunuz ev müsait ise ev sahibi ile görüşerek giriş saatlerinde sizin için esneklik sağlanabilir.

Beğendiğiniz eve ait web sayfamızda belirtilen toplam tutarın minimum ön ödeme tutarını (Kapora) havale, eft veya kredi kartı yoluyla Nimi Tur. Tic. Ltd. Şti'mize ait şirket banka hesaplarımıza alınınca tarafınıza Kiralama Sözleşmesi yollanır. Siz, bu sözleşmeyi doldurup, imzalayıp bize geri gönderdiğinizde rezervasyonunuz tamamlanmış olup size seyahat belgeleriniz yollanır. Geri kalan ücreti ise eve girişte ev sahibine veya ev sahibi tarafından size bildirilen yetkili kişiye ödeyebilirsiniz.

Vizyonu ve misyonu misafirlerine kaliteli ve unutulmaz bir tatil yaşatmak olan firmamız, geniş villa portföyümüz ve profesyonel ekibimiz ile bünyemize yeni villalar ekleyerek misafirlerimize talep ettikleri tatil evini sunma gayesi ile çalışmakta ve büyümekteyiz.

Whatsapp
Bize Ulaşın
×Müşteri Temsilcileri
Favorilerim