+90 252 424 06 96WhatsApp
Anasayfaya dön
Sosyal Medya

Hakkımızda

Villaci.com ile Hayalinizde ki villa tatili

 

Nimi Turizm Ticaret Ltd. Şti. ‘ne ait villaci.com, turizm sektörüne uzun yıllardır hizmet etmekte olan girişimciler tarafından 2015 yılında temelleri atılmıştır. Uzman kadrosuyla ve yenilikçi yapısıyla sektöre yön vermeye devam ediyor. Her zaman yüksek kaliteyi hedefleyen ve müşteri memnuniyetine önem veren bir anlayışla bugüne kadar oluşturduğu artı değerler ile mevcut dinamizmini geliştirerek kurumsal bir kimlik stratejisi hedefleyen, çağdaş turizm yapısına ulaşmayı amaç edinmiş, başarıya; başarılı bir ekiple ulaşabileceğine inanan bir kurumdur. Her geçen gün daha da büyüyerek villa da tatil hayali kuran misafirlerine aradıkları villa ile buluşturmada öncü rol oynuyor.

 

Tatil için ayırdığınız zamanın kıymetini villaci.com ekibinde herkes çok iyi bilir. Bu sebeple portföyün de ki villaların belirli kalitede olmasını sık sık denetler. Müşterilerine karşı her koşulda dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini daha üst düzeye taşımayı ilke edinir. Tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinizde hep yanınızdadır.

 

Vizyonumuz, öncelik olarak kaliteli hizmeti ve misafir memnuniyeti ilkesini benimsemiş, sektörde kazandığı kurumsal kimliğiyle daha tanınmış bir marka olmaktır.

 

Misyonumuz, konusunda eğitimli ve güler yüzlü ekibi ile, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişen bir kurum olmaktır.

 

Çalışma prensiplerimiz, ahlaki ve sosyal değerlere saygılı, her zaman ve her konuda dürüst olmayı kendisine ilke edinmiş, kişilere ve olaylara her zaman pozitif yaklaşabilen, misafirlerine, çevreye ve iş arkadaşlarına karşı duyarlı, yaratıcı ve takım çalışması içinde yer alan ve sürekli öğrenme ve kendisini geliştirme bilincine sahip olmaktır.

 

Gözlerden uzak, sadece sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmek istediğinizde birbirinden farklı, özel tasarlanmış ve özel döşenmiş kiralık villa seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Sizde cazip alternatiflerimize göz atabilir, online rezervasyon talebi ile tatil planlarınızı hemen yapabilirsiniz.

 

Hayalinizdeki villayı sizler ile buluşturuyoruz.

 

Firma Bilgilerimiz

Nimi Tur. Tic. Ltd. Şti.

İsmet İnönü Caddesi No:21 

İçmeler – Marmaris / Muğla

Vergi Dairesi: Marmaris

Vergi Numarası: 631 153 2113

Whatsapp
Bize Ulaşın
×Müşteri Temsilcileri
Favorilerim